Toruń ul. Wschodnia 38

87-100 Toruń
ul. Wschodnia 38
tel: (56) 658 05 50
fax: (56) 658 05 89
magazyn: (56) 658 05 85
serwis: (56) 658 05 80
serwis: 792 340 222
e-mail: salon@autosar.pl
e-mail serwisu: serwis@autosar.pl

Opis

Wyświetl większą mapę
Części zamienne i akcesoria
Dział Części i akcesoriów

Kierownik : Józef Gagucki
tel: 56 658 0 585

Osoba kontaktowa:
Obsługa Klienta : Andrzej Kowalski, Krzysztof Rumiński, Paweł Przewięźlikowski, Szymon Górski.
tel: 56 658 0 585
e-mail: serwis@autosar.pl
Samochody używane
Dział Samochodów Używanych

www: Oferta samochodów używanych OTOMOTO

Osoba kontaktowa:
Handlowiec : mgr Maciej Masłowski
tel: 726 640 784
e-mail: maciej.maslowski@autosar.pl
Samochody użytkowe
Dział Samochodów Użytkowych Volkswagen



Osoba kontaktowa:
Dyrektor działu : mgr Ryszard Liskiewicz
tel: 509 620 660
e-mail: ryszard.liskiewicz@autosar.pl
Samochody osobowe
Dział Samochodów Osobowych Volkswagen

Salon
tel: 56 658 0 550
fax: 56 658 0 559

Osoba kontaktowa:
Kierownik Salonu : Wiesława Murawska
tel: 509 620 670
e-mail: wieslawa.murawska@autosar.pl

Osoba kontaktowa:
Dział Sprzedaży Flotowej. Dyrektor : mgr. inż. Jacek Bogucki
tel: 509 620 650
e-mail: jacek.bogucki@autosar.pl

Osoba kontaktowa:
Dział Samochodów Osobowych. Handlowiec : mgr Karol Lewandowski
tel: 602 673 683
e-mail: karol.lewandowski@autosar.pl

Osoba kontaktowa:
Dział Samochodów Osobowych. Handlowiec : mgr Maciej Masłowski
tel: 726 640 784
e-mail: maciej.maslowski@autosar.pl
Serwis
Dział Serwisu
tel: 56 658 0 580
gsm: 792 340 222
e-mail: serwis@autosar.pl

Dział Blacharsko-lakierniczy
tel: 56 658 0 580
gsm: 792 340 222
e-mail: serwis@autosar.pl


Z-ca dyrektora : Adam Szpanowski
tel: 56 658 0 580
e-mail: adam.szpanowski@autosar.pl


Obsługa Klienta
Marek Zieliński
tel: 56 658 0 580
gsm: 726 640 739
e-mail: marek.zielinski@autosar.pl

Józef Gerke
tel: 56 658 0 580
e-mail: jozef.gerke@autosar.pl

Marek Solarczyk
tel: 56 658 0 580
e-mail: marek.solarczyk@autosar.pl

Jacek Pawłowski.
tel: 56 658 0 580
e-mail: jacek.pawlowski@autosar.pl


Osoba kontaktowa:
e-mail:
© Volkswagen 2014  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce